Ansatte

Disse jobber i Stabæk Fotball.

Annonse:

Daglig leder / CEO: 

Jon Tunold - 416 25 355 - jon.tunold@stabak.no

Sportssjef: 

Inge André Olsen - 930 34 047 - inge.andre.olsen@stabak.no

Mediesjef:

Oddbjørn Vistnes - 415 86 254 - oddbjorn.vistnes@stabak.no

Markedssjef:

Anne-Birgitte Svae-Kvifte - 977 16 111 anne-birgitte.svae-kvifte@stabak.no

Salg & Marked: 

Veronika Paulmann - 992 12 820 - veronika.paulmann@stabak.no

Erik Eieland -  482 10 941 - erik.eieland@stabak.no

Billett/Publikum/Samfunn: 

Ellen Rønning: 928 86 330 - ellen.ronning@stabak.no

Gatelag:

Espen Lindmark - 924 64 924 - espen.lindmark@stabak.no

Markedskoordinator/ koordinator A-lag herrer:

Henriette Bråthen: 976 54 200 - henriette.brathen@stabak.no

Arrangements- og sikkerhetssjef: 

Kjetil Ekeli - 913 95 351 - kjetil.ekeli@stabak.no

Supporterkoordinator: 

Bjørn A. Christensen - 466 52 960 - sk@stabak.no

Økonomi og regnskap: 

Trine Bell - 982 06 149 - trine.bell@stabak.no

Synnøve Olberg - 400 65 120 - synnove.olberg@stabak.no

Leder Gatelaget: 

Espen Lindmark - 924 64 924 - espen.lindmark@stabak.no

Sportslig leder, Stabæk Kvinner

Richard Jansen - 950 61 317 - rich@stabaek.no

Adm. leder Akademiet:

Silje Gullteig Lürssen - 957 72 835 - silje.lurssen@stabak.no

Sportslig leder SFB (breddeavdelingen)

Espen Løken Petersen - espen.petersen@stabak.no

Hovedtrener Stabæk Herrer

Jan Jönsson

Assistenttrener Stabæk Herrer

Øystein Garborg

Hovedtrener Stabæk Kvinner

Per Inge Jacobsen - 926 50 108 - per.inge.jacobsen@stabak.no

Assistenttrener Stabæk Kvinner

Martin Lindmark - 928 37 955 - martin.lindmark@stabak.no

Utviklingsleder jenter/akademiet

Kim André Pedersen - 995 09 440 - Kim-andre@stabak.no

Vaktmester:

Rade Jovanovic - 922 77 796 - rade@stabak.no

Annonse fra Eliteserien: